O firmie

Firma OMEGA Sp. J. z siedzibą w Świdnicy istnieje od 1994 roku.

Podstawowa działalność firmy polega na sprzedaży wyrobów hutniczych w asortymencie produkowanym przez polskie i zagraniczne huty.

Jesteśmy firmą dynamiczną i nowoczesną, a dzięki nastawieniu na rozwój ciągle umacniamy swoją pozycję rynkową.
Jesteśmy laureatem Diamentów Forbesa.

Potwierdzeniem stałego rozwoju firmy jest fakt, że wielokrotnie otrzymaliśmy tytuł "Gazela Biznesu", przyznawany przez dziennik Puls Biznesu dla najszybciej rozwijających się firm w Polsce.

Od 2003 roku siedzibą firmy jest posesja zlokalizowana przy ulicy Rolniczej 19, o łącznej powierzchni 1,5 ha, na której znajduje się budynek biurowy z zapleczem socjalnym dla załogi, hale magazynowe o łącznej powierzchni 2000 m2 oraz plac składowy wyposażony w dwie suwnice 8 tonowe oraz wózek widłowy.

Ważnym szczegółem związanym z obsługą naszych kontrahentów jest możliwość realizacji dostaw z użyciem własnego taboru samochodowego liczącego 7 zestawów. Stosujemy wszelkie formy rozliczeń: przelew, faktoring, kompensata. Istnieje możliwość płacenia kartą kredytową.

Stałym partnerom proponujemy atrakcyjne terminy płatności. Propozycję cenową przedstawiamy po zapoznaniu się z zapytaniem ofertowym, przy ich ustalaniu bierzemy pod uwagę ilość towaru oraz proponowaną formę rozliczeń. Mamy nadzieję, że współpraca pomiędzy naszymi firmami okaże się bardzo udana i zaowocuje wieloma korzystnymi transakcjami dla obu stron.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z usług naszej firmy.